The Last of Us

The Last of Us (2023)

Als je verloren bent in de duisternis, zoek dan het licht

  • Genre: Drama, Sci-Fi & Fantasy, Action & Adventure
  • Bedenker: Craig Mazin, Neil Druckmann
  • Eerste Uitzending: 2023-01-15
  • Laatste Uitzending: 2023-01-29
  • Seizoenen: 1
  • Afleveringen: 9
  • Status: Returning Series
  • Aflevering Lengte: 60 min.
  • Productie: HBO
  • Productie Land: United States of America
  • Netwerk: HBO
star 8.9/10
Van 1,270 Stemmen

Beschrijving

Twintig jaar nadat de moderne beschaving is verwoest wordt Joel ingehuurd om de veertienjarige Ellie uit een quarantainegebied weg te smokkelen. Deze ogenschijnlijk gemakkelijke taak verwordt vlug tot een ongelooflijk zware reis, aangezien ze beiden de gehele post-pandemische Verenigde Staten door moeten trekken, en op elkaar aangewezen zijn teneinde dit te kunnen overleven.

The Last of Us Online Kijken

The Last of Us kun je nu online kijken op de onderstaande streaming platforms.

  • The Last of Us Trailer

    The Last of Us Seizoenen

    Season 1

    Eerste Uitzending: 2023-01-15
    9 Afleveringen

    The Last of Us Afleveringen

    Seizoen 1 Aflevering 1
    When You're Lost in the Darkness
    Datum:
    Lengte: 85 min
    Seizoen 1 Aflevering 2
    Infected
    Datum:
    Lengte: 56 min
    Seizoen 1 Aflevering 3
    Long, Long Time
    Datum:
    Lengte: 81 min
    Seizoen 1 Aflevering 4
    Please Hold on to My Hand
    Datum:
    Lengte: 50 min
    Seizoen 1 Aflevering 5
    Endure and Survive
    Datum:
    Lengte: 61 min
    Seizoen 1 Aflevering 6
    Kin
    Datum:
    Lengte: 60 min
    Seizoen 1 Aflevering 7
    Left Behind
    Datum:
    Lengte: 60 min
    Seizoen 1 Aflevering 8
    When We Are in Need
    Datum:
    Lengte: 60 min
    Seizoen 1 Aflevering 9
    Look for the Light
    Datum:
    Lengte: 60 min
    • Pedro Pascal

      als Joel Miller
    • Bella Ramsey

      als Ellie Williams
    Production Craig Mazin Executive Producer
    Production Carolyn Strauss Executive Producer
    Production Neil Druckmann Executive Producer
    Production Evan Wells Executive Producer
    Production Asad Qizilbash Executive Producer
    Production Carter Swan Executive Producer
    Production Rose Lam Executive Producer
    Sound Gustavo Santaolalla Original Music Composer
    Production Victoria Thomas Casting
    Art John Paino Production Design
    Art Don MacAulay Supervising Art Director
    Art Callum Webster Art Direction
    Art Stevo Bedford Art Direction
    Art Paul Healy Set Decoration
    Costume & Make-Up Cynthia Ann Summers Costume Design
    Costume & Make-Up Barrie Gower Prosthetic Designer
    Production Kosta Orfanidis Production Manager
    Production Heather Roscorla Production Manager
    Visual Effects Alex Wang Visual Effects Supervisor
    Production Greg Spence Producer
    Production Cecil O'Connor Producer
    Production Jacqueline Lesko Co-Executive Producer
    Crew Neil Druckmann Video Game
    Production Cecil O'Connor Unit Production Manager
    Production Corrine Clark Local Casting
    Production Jennifer Page Local Casting
    Production Megan Bayliss Casting Associate
    Production Elizabeth Brown Casting Associate
    Production Alyson Lockwood Extras Casting
    Visual Effects Sean Nowlan Visual Effects Producer
    Crew Guy Bews Stunt Coordinator
    Crew Maggie Macdonald Stunt Coordinator
    Crew Lisbeth Maidment Other
    Crew Paul Becker Other
    Crew Terry Notary Other
    Crew Denton Edge Stunt Double
    Crew Taryn Roberts Stunt Double
    Production Kory Orban Unit Manager
    Production Byron Fudge Production Coordinator
    Production Abigail Webster Assistant Production Coordinator
    Production Rebecca Zhang Assistant Production Coordinator
    Production Josh Farnworth Travel Coordinator
    Directing Karen Nielsen Script Coordinator
    Crew Karen Nielsen Clearances Coordinator
    Production Luke Clifton-Friend Trainee Production Coordinator
    Production Tyler Heiligsetzer Trainee Production Coordinator
    Crew Isabel Barker Other
    Production Tori Cook Production Assistant
    Production Owen Wright Production Assistant
    Production Eva Schumiatcher Production Assistant
    Production Sayia Oakes Production Assistant
    Crew Dana Dubé Other
    Crew Todd W. Nobles Animal Wrangler
    Directing Chris Roufs Script Supervisor
    Crew Sherra Bridgewater Additional Script Supervisor
    Crew Ben Saracini Other
    Crew Naomi Joy Todd Dialect Coach
    Art Nicolas Lepage Supervising Art Director
    Art Andrew Moreau Art Direction
    Art Nathan Blackie Art Direction
    Art Hitoshi Okamoto Assistant Art Director
    Art Matt Vest Assistant Art Director
    Art Bryan Eng Art Department Coordinator
    Art Narissa Taylor Art Department Coordinator
    Art Jason Coxworthy Assistant Set Decoration
    Art Brent Strosher Set Decoration Buyer
    Art Kevin Corey Set Decoration Buyer
    Art Rene Jansen Set Decoration Buyer
    Art Chris MacRae Set Decoration Buyer
    Art Alex Lingnau Assistant Set Decoration
    Art Alan McCullagh Assistant Set Decoration
    Art Leena Gajjar Set Decorating Coordinator
    Art Aida Karabegovic Set Decorating Coordinator
    Art Steven Kajorinne Set Dresser
    Art Tony Nagle Set Dresser
    Art Terek Jonzon Set Dresser
    Art Mike McIsaac Set Dresser
    Art Luke Burton Lead Set Dresser
    Art Darcy Healy Lead Set Dresser
    Art Jared Lowen Lead Set Dresser
    Art Rob Orechow Lead Set Dresser
    Art Clayton Wispinski Lead Set Dresser
    Art Alex Smith Set Dresser
    Art Jeff Bodie Set Dresser
    Art Justin Onofriechuk Property Master
    Art Greg Auch Assistant Property Master
    Crew Greg Auch Armorer
    Art Bonnie Jones Property Buyer
    Art Shannon Joel Chappell Property Builder
    Art James Hutniak Property Builder
    Art Peter White Property Builder
    Camera Patrick Paes Camera Trainee
    Camera Dylan Metcalfe Digital Imaging Technician
    Crew Brad Hawkins Video Assist Operator
    Visual Effects David McKnight 24 Frame Playback
    Visual Effects Amanda Trimble 24 Frame Playback
    Camera Michael Taschereau Key Grip
    Camera Stuart Lennox Best Boy Grip
    Camera Kyle Curran Best Boy Grip
    Camera Paul Sheridan Dolly Grip
    Camera Kyle Robson Dolly Grip
    Art Tony Hyland Leadman
    Camera Leah Blesi First Company Grip
    Camera Colyn Brisbois First Company Grip
    Camera Max Guy First Company Grip
    Camera Suresh Thapa First Company Grip
    Sound Michael Playfair Production Sound Mixer
    Sound Louw Verwoerd Boom Operator
    Sound Valerie Siu Utility Sound
    Lighting Paul Slatter Gaffer
    Crew John Dines Generator Operator
    Lighting Wolfgang Suk Rigging Gaffer
    Lighting Scott Kozak Key Rigging Grip
    Art Jürgen Lutze Construction Coordinator
    Art Chris Hehn Construction Foreman
    Art Neven Minenna Construction Buyer
    Art Colin Comeau Paint Coordinator
    Costume & Make-Up Chris Harrison-Glimsdale Hair Department Head
    Costume & Make-Up Penny Thompson Key Hair Stylist
    Costume & Make-Up Courtney Ullrich Hairstylist
    Costume & Make-Up Judy Durbacz First Assistant Hairstylist
    Costume & Make-Up Eva Baulackey First Assistant Hairstylist
    Costume & Make-Up Connie Parker Makeup Department Head
    Costume & Make-Up Joanna Mireau Key Makeup Artist
    Costume & Make-Up Jojo Preece First Assistant Makeup Artist
    Costume & Make-Up Danielle Hanson First Assistant Makeup Artist
    Costume & Make-Up Paul Spateri Prosthetic Supervisor
    Costume & Make-Up Nelly Guimaras Prosthetic Makeup Artist
    Costume & Make-Up Alisa Lawson Prosthetic Makeup Artist
    Costume & Make-Up Colin Jackson Prosthetic Makeup Artist
    Costume & Make-Up Johnny Murphy Prosthetic Makeup Artist
    Costume & Make-Up Joel Hall Prosthetic Makeup Artist
    Costume & Make-Up John Eldred-Tooby Prosthetic Makeup Artist
    Costume & Make-Up Lucy Pittard Prosthetic Makeup Artist
    Costume & Make-Up Patt Foad Prosthetic Makeup Artist
    Costume & Make-Up Kelsey Chobotar Assistant Costume Designer
    Costume & Make-Up Benjamin Toner Assistant Costume Designer
    Costume & Make-Up Brittany Morrow Costume Coordinator
    Art Steve Holloway Set Supervisor
    Costume & Make-Up Sanchia Wong Truck Supervisor
    Visual Effects Joel Whist Special Effects Supervisor
    Crew Wade Maurer Special Effects Coordinator
    Crew Jason Paradis Special Effects Coordinator
    Crew Grant McPhee Transportation Coordinator
    Crew Lindsay Williamson Transportation Captain
    Crew Tyler Miller Transportation Captain
    Crew Rick Rasmussen Picture Car Coordinator
    Production Bo Shim Executive Producer's Assistant
    Production Melissa Acuna Executive Producer's Assistant
    Production David Belenky Executive Producer's Assistant
    Production Ellen Curham Executive Producer's Assistant
    Production Emiliano Urquiza Producer's Assistant
    Crew Sarah Cook Actor's Assistant
    Production Pia Athayde Production Accountant
    Production Shaun Coughlin Production Accountant
    Production Mohammed Qazzaz Location Manager
    Production Shauna Nolan Location Coordinator
    Production Jane Allison Hooper Associate Producer
    Crew Thomas Dutton Post Production Supervisor
    Production Juan Manuel Rangel Post Production Coordinator
    Crew Moses Rakoz Post Production Assistant
    Crew Cecilia MeMor Post Production Assistant
    Crew Tom Callaghan Post Production Assistant
    Visual Effects Kasey Simpson Visual Effects Production Manager
    Visual Effects Devin Harris Visual Effects Coordinator
    Visual Effects James Lee Visual Effects Coordinator
    Visual Effects Tyler Hazard Visual Effects Coordinator
    Visual Effects Vincent Robert Rosas Visual Effects Coordinator
    Visual Effects Luke Botteron VFX Editor
    Crew Jody Wilson Other
    Visual Effects Baljot Bhatti Visual Effects Assistant Editor
    Visual Effects Ryan Faulkner Visual Effects Assistant Editor
    Visual Effects Krystin Prueller Visual Effects Production Assistant
    Visual Effects Umesh Thamotharam Visual Effects Production Assistant
    Sound Michael J. Benavente Supervising Sound Editor
    Sound Marc Fishman Sound Re-Recording Mixer
    Sound Kevin Roache Sound Re-Recording Mixer
    Sound Joe Schiff Dialogue Editor
    Sound Tom Boykin Dialogue Editor
    Sound Christopher Battaglia Sound Designer
    Sound Chris Terhune Sound Designer
    Sound Mitchell Lestner Sound Effects Editor
    Sound Jacob Flack Sound Effects Editor
    Sound Matt Yocum Sound Effects Editor
    Sound Mark Coffey First Assistant Sound Editor
    Sound Alex Gerbrandt Sound Mix Technician
    Sound Randy Wilson Foley Supervisor
    Sound Justin Helle Foley Editor
    Sound Davi Aquino Foley Editor
    Production Patty Connolly ADR Voice Casting
    Production Mark Sussman ADR Voice Casting
    Sound Stefan Fraticelli Foley Artist
    Sound Jason Charbonneau Foley Artist
    Sound William Kellerman Foley Artist
    Sound Randy Wilson Foley Mixer
    Sound Ron Mellegers Foley Mixer
    Sound Don Hosh Foley Mixer
    Sound Evyen Klean Music Supervisor
    Sound Ian Broucek Music Supervisor
    Sound Maarten Hofmeijer Music Editor
    Editing Stephen Nakamura Colorist
    Production Giovanni DiGiorgio Finishing Producer
    Production Alexis French Associate Producer
    Editing Heydal Ader Other
    Editing Will Lawrence Online Editor
    Editing Jessica Rovansek Dailies Operator
    Editing Baidik Deb Dailies Operator

    keyboard_arrow_up