Negen gasten verzamelen zich in een exclusief wellnessresort. Sommigen zijn hier om af te vallen, anderen proberen hun leven een gezonde draai te geven, en een enkeling is er nog niet aan toe om de precieze reden van het bezoek onder ogen te zien. De directrice van het resort, Masha, waakt over hen tijdens deze tiendaagse retraite. Ze is een vrouw met een missie om hun vermoeide geest en lichaam nieuw leven in te blazen. Deze negen "perfecte" vreemden hebben echter geen idee wat hen te wachten staat.
Seizoen 1 Aflevering 1 Random Acts of Mayhem Datum: 2021-08-18 Lengte: 43 min | |
Seizoen 1 Aflevering 2 The Critical Path Datum: 2021-08-18 Lengte: 50 min | |
Seizoen 1 Aflevering 3 Earth Day Datum: 2021-08-18 Lengte: 56 min | |
Seizoen 1 Aflevering 4 Brave New World Datum: 2021-08-25 Lengte: 42 min | |
Seizoen 1 Aflevering 5 Sweet Surrender Datum: 2021-09-01 Lengte: 43 min | |
Seizoen 1 Aflevering 6 Motherlode Datum: 2021-09-08 Lengte: 55 min | |
Seizoen 1 Aflevering 7 Wheels on the Bus Datum: 2021-09-15 Lengte: 44 min | |
Seizoen 1 Aflevering 8 Ever After Datum: 2021-09-22 Lengte: 55 min |
Production | Gillian Bohrer | Producer |
Production | Jonathan Levine | Executive Producer |
Production | Matthew Tinker | Supervising Producer |
Art | Tony Campbell | Supervising Art Director |
Art | Glen W. Johnson | Set Decoration |
Sound | Andy Wright | Sound Designer |
Visual Effects | Jason Hawkins | Visual Effects Supervisor |
Production | T. Rafael Cimino | Co-Executive Producer |
Production | Barbara Gibbs | Line Producer |
Camera | Mark Rodgers | Epk Producer |
Production | Jessica Sharzer | Co-Executive Producer |
Production | Lori Slomka | Co-Producer |
Production | Samantha Strauss | Executive Producer |
Camera | Yves Bélanger | Director of Photography |
Editing | Ben Lester | Editor |
Production | Jane Norris | Casting |
Production | David Rubin | Casting |
Art | Connery Davoodian | Art Direction |
Costume & Make-Up | Alix Friedberg | Costume Design |
Costume & Make-Up | Damir Peranovic | Costume Design |
Costume & Make-Up | Rick Connelly | Prosthetics |
Costume & Make-Up | Georgina Ryland | Assistant Makeup Artist |
Crew | Lisa Jacobi | Post-Production Manager |
Production | Ange Lavey-Manche | Production Manager |
Directing | Renata Blaich | Second Assistant Director |
Directing | Hayley Booth | Third Assistant Director |
Directing | Simon Warnock | First Assistant Director |
Art | Andrew Gardiner | Construction Manager |
Art | Ken Lau | Graphic Designer |
Sound | Will Carroll | ADR Recordist |
Sound | Rod Conder | Boom Operator |
Sound | Alex Francis | Foley Recordist |
Sound | Megan Howieson | Foley Editor |
Sound | Michael Newton | Sound Effects Editor |
Crew | Shaun Richards | Post-Production Manager |
Sound | Diego Ruiz | Supervising Sound Editor |
Sound | Mario Vaccaro | Foley Artist |
Sound | Craig Walmsley | Sound Recordist |
Crew | Brenden Barry Brown | Special Effects Technician |
Visual Effects | Jayce Attewell | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Flavia Dias Riley | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Christophe Pacaud | Digital Compositor |
Crew | Corey-Jay Walker | Visual Effects Editor |
Crew | Matthew Wigg | Visual Effects Editor |
Crew | Sean Kachenmeister | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Randy Vellacott | Digital Compositor |
Crew | Elissa Cadwell | Stunt Double |
Crew | Robbie Clissold | Stunt Coordinator |
Crew | Zev Eleftheriou | Stunt Coordinator |
Crew | Alex Time | Stunts |
Crew | Cory Beeston | Stunts |
Camera | Steph Atkinson | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Peter Barta | "B" Camera Operator |
Camera | Stu Carl | Camera Technician |
Camera | Inaki De Ubago | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Ben Hunt | Digital Imaging Technician |
Camera | Andrew AJ Johnson | "A" Camera Operator |
Camera | Andrew AJ Johnson | Steadicam Operator |
Camera | Dora Krolikowska | First Assistant "B" Camera |
Lighting | Massimo Luongo | Lighting Technician |
Camera | Jack Mayo | First Assistant "A" Camera |
Lighting | Jordan Perry | Best Boy Electric |
Lighting | Ruru Reedy | Gaffer |
Lighting | Joe Stick | Rigging Gaffer |
Camera | Matt Toll | Second Unit Director of Photography |
Camera | Damian Wyvill | Second Unit Director of Photography |
Production | Grace Gallant | Casting Assistant |
Production | Matt Lander | Casting Associate |
Costume & Make-Up | Nancy Au | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Fiona Nichols | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Jill Paz | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Samantha Schwartz | Assistant Costume Designer |
Editing | Maxine Gervais | Senior Colorist |
Visual Effects | Matthew Wigg | VFX Editor |
Editing | Kenneth Marsten | Assistant Editor |
Production | Colin McDougall | Location Manager |
Sound | Gabe Hilfer | Music Supervisor |
Sound | Tyson Lozensky | Sound Mixer |
Sound | Stuart Morton | Music Editor |
Crew | Buck Sanders | Additional Music |
Sound | Jim Schultz | Music Editor |
Directing | Jane Forbes | Script Supervisor |
Production | Katie Amos | Production Coordinator |
Crew | Michael Matthews | Stunt Driver |
Writing | Liane Moriarty | Book |
Production | Steve Hutensky | Executive Producer |
Production | Per Saari | Executive Producer |
Production | Jodi Matterson | Executive Producer |
Production | David E. Kelley | Executive Producer |
Production | John-Henry Butterworth | Executive Producer |
Production | Liane Moriarty | Executive Producer |
Production | Melissa McCarthy | Executive Producer |
Production | Bruna Papandrea | Executive Producer |
Production | Nicole Kidman | Executive Producer |
Sound | Marco Beltrami | Original Music Composer |
Sound | Miles Hankins | Original Music Composer |
Production | Molly Allen | Executive Producer |