Chernobyl

Chernobyl (2019)


  • Genre: Drama
  • Bedenker: Craig Mazin
  • Eerste Uitzending: 2019-05-06
  • Laatste Uitzending: 2019-06-03
  • Seizoenen: 1
  • Afleveringen: 5
  • Status: Ended
  • Aflevering Lengte: 70 min.
  • Productie: Sister Pictures
  • Netwerk: HBO
  • Regisseur: Johan Renck
star 8.5/10
Van 502 Stemmen

Beschrijving

Op 26 april 1986 onstaat in de kerncentrale van Tsjernobyl in de Oekraïne, de Sovjet-Unie, een enorme explosie die radioactief materiaal vrijlaat in Wit-Rusland, Rusland en Oekraïne en tot in Scandinavië en West-Europa.

  • Trefwoorden: ukraine, based on a true story, miniseries, nuclear catastrophe, 1980s, chernobyl
  • Chernobyl Trailer

    Chernobyl Seizoenen

    Season 1

    Eerste Uitzending: 2019-05-06
    5 Afleveringen

    Chernobyl Afleveringen

    Seizoen 1 Aflevering 1
    1:23:45
    Datum:
    Lengte: 60 min
    Seizoen 1 Aflevering 2
    Please Remain Calm
    Datum:
    Lengte: 60 min
    Seizoen 1 Aflevering 3
    Open Wide, O Earth
    Datum:
    Lengte: 60 min
    Seizoen 1 Aflevering 4
    The Happiness of All Mankind
    Datum:
    Lengte: 60 min
    Seizoen 1 Aflevering 5
    Vichnaya Pamyat
    Datum:
    Lengte: 60 min
    • Jared Harris

      als Valery Legasov
    • Stellan Skarsgård

      als Boris Shcherbina
    • Emily Watson

      als Ulana Khomyuk
    • Paul Ritter

      als Anatoly Dyatlov
    • Jessie Buckley

      als Lyudmilla Ignatenko
    • Adam Nagaitis

      als Vasily Ignatenko
    • David Dencik

      als Mikhail Gorbachev
    • Con O'Neill

      als Viktor Bryukhanov
    • Adrian Rawlins

      als Nikolai Fomin
    • Sam Troughton

      als Alexandr Akimov
    • Robert Emms

      als Leonid Toptunov
    • Mark Lewis Jones

      als General Pikalov
    • Alan Williams

      als KGB Chairman Charkov
    • Alex Ferns

      als Glukhov
    • Ralph Ineson

      als General Tarakanov
    • Barry Keoghan

      als Pavel
    • Fares Fares

      als Bacho
    • Michael McElhatton

      als Prosecutor Andrei Stepashin
    Production Jane Featherstone Executive Producer
    Production Carolyn Strauss Executive Producer
    Production Craig Mazin Executive Producer
    Production Johan Renck Co-Executive Producer
    Production Chris Fry Co-Executive Producer
    Production Sanne Wohlenberg Producer
    Camera Jakob Ihre Director of Photography
    Directing Johan Renck Director
    Sound Hildur Guðnadóttir Original Music Composer
    Production Nina Gold Casting
    Production Robert Sterne Casting
    Art Luke Hull Production Design
    Art Gavin Fitch Art Direction
    Art Max Klaentschi Art Direction
    Art Paulius Dascioras Art Direction
    Art Claire Levinson-Gendler Set Decoration
    Costume & Make-Up Odile Dicks-Mireaux Costume Design
    Costume & Make-Up Daniel Parker Makeup Designer
    Costume & Make-Up Daniel Parker Prosthetic Designer
    Production Robert How Line Producer
    Visual Effects Lindsay McFarlane Visual Effects Producer
    Directing David Meanti First Assistant Director
    Production Jacqueline Lesko Co-Producer
    Crew Elaine Waugh Post Production Supervisor
    Production Cheyenne Conway Production Manager
    Production Arnas Ringaitis Production Manager
    Production Nicola Morrow Production Manager
    Production Mantautas Kvedaras Production Manager
    Production Polly Jefferies Production Coordinator
    Production Ieva Svitojute Production Coordinator
    Production Birute Masaityte-Judickiene Assistant Production Coordinator
    Production Une Liandzbergyte Assistant Production Coordinator
    Production Aiste Borjas Travel Coordinator
    Production Amy Sharman Production Secretary
    Production Aukse Veitaite Production Secretary
    Production Egle Zajankauskaite Production Assistant
    Production Rita Struziene Production Accountant
    Production Karen Walker Second Assistant Accountant
    Production Renata Dobrikiene Assistant Accountant
    Production Kristina Valvoliene Assistant Accountant
    Production Sarah Stiff Assistant Accountant
    Production Jackie Gilbey Assistant Accountant
    Directing Chris Roufs Script Supervisor
    Directing Brett Thomas Second Assistant Director
    Directing Tautvydas Savukaitis Second Second Assistant Director
    Directing Evelina Verčinskaja Second Second Assistant Director
    Directing Lukas Kudapcenka Third Assistant Director
    Production Karolis Kasikauskas Key Set Production Assistant
    Crew Simonas Šaineris Set Production Assistant
    Production Martin Ware Casting Associate
    Production Dalia Survilaitė Local Casting
    Production Vita Survilaite Casting Assistant
    Production Dalia Daugilytė Casting Assistant
    Camera Liam Daniel Still Photographer
    Crew Naomi Joy Todd Dialect Coach
    Crew Jill McCullough Dialect Coach
    Production Julius Karvelis Assistant Location Manager
    Production Linas Astramskas Assistant Location Manager
    Production Darius Baltusis Assistant Location Manager
    Production Aurelijus Silkinis Assistant Location Manager
    Production Goda Gajauskaite Assistant Location Manager
    Art Vytautas Riabovas Location Scout
    Production Donatas Bakanas Unit Manager
    Production Justinas Breimelis Assistant Unit Manager
    Production Andrius Zvaliauskas Assistant Unit Manager
    Crew Evaldas Dabašinskas Transportation Coordinator
    Crew Vasilij Kazakevic Transportation Captain
    Art Karen Wakefield Supervising Art Director
    Art Ainis Jankauskas Art Direction
    Art Laura Ng Standby Art Director
    Art Astrid Sieben Standby Art Director
    Art Anita Dhillon Graphic Designer
    Art Neil Floyd Graphic Designer
    Art Tomas Jankauskas Graphic Designer
    Art Domantas Jakucionis Draughtsman
    Art Justas Paliukaitis Draughtsman
    Art Ieva Buzinskaite Art Department Coordinator
    Art Jone Grubyte Art Department Assistant
    Crew Dominee Reid Scenic Artist
    Crew Nancy Connor Scenic Artist
    Art James O'Brien Sculptor
    Art Gintas Matonis Construction Manager
    Art Renuaras Krivelis Construction Manager
    Art Donatas Pirstelis Construction Manager
    Art Lina Geciene Assistant Set Decoration
    Art Felicity Hickman Set Decoration Buyer
    Art Andrius Zubkaitis Leadman
    Art Martynas Vinciunas Set Dresser
    Art Marius Smailys Set Dresser
    Art Grigory Kutsenko Set Dresser
    Art Arturas But Set Dresser
    Art Vytautas Ruminas Set Dresser
    Art Martynas Kosas Set Dresser
    Art Martynas Baltrusaitis Set Dresser
    Art Ona Kvintaité Set Dresser
    Art Jurgis Paskevicius Set Dresser
    Art Andrius Savickas Set Dresser
    Art Justinas Baciuska Set Dressing Buyer
    Art Evaldas Simelevicius Set Dressing Buyer
    Art Ieva Rojute Set Dressing Buyer
    Art Emilija Einoryte Assistant Set Dresser
    Art Darius Stelmokas Assistant Set Dresser
    Art Justin Hayzelden Property Master
    Art Paulius Dranseika Standby Carpenter
    Art Vitalij Strigunkov Standby Painter
    Crew Jo Vaughan Animal Wrangler
    Crew Gwen Griffiths Animal Wrangler
    Crew Tadas Ustinavicius Armorer
    Camera Ants Martin Vahur "A" Camera Operator
    Camera Ants Martin Vahur Steadicam Operator
    Camera Filip Lyman "B" Camera Operator
    Camera Sofia Larsson First Assistant "A" Camera
    Camera Rolandas Joneliūkštis First Assistant "B" Camera
    Camera Karin Jakobsson Second Assistant "A" Camera
    Camera Aleksandr Petrovskij Second Assistant "B" Camera
    Camera Mantautas Klimas Camera Trainee
    Camera Jani-Petteri Passi Additional Camera
    Camera Felikasas Abrukauskas Additional Camera
    Camera Saulius Lukoševičius Additional Camera
    Camera Audrius Budrys Additional Camera
    Camera Rimvydas Leipus Additional Camera
    Camera Marc-Jason Maier Digital Imaging Technician
    Camera Titas Obelenis Data Wrangler
    Camera Justinas Petravicius Data Wrangler
    Camera Vytas Gudlevicius Key Grip
    Camera Henrikas Gudlevičius Best Boy Grip
    Camera Marius Zilenas Grip
    Camera Dovydas Strioga Grip
    Crew Janne Jannsen Drone Operator
    Crew Christian Pellving Drone Operator
    Crew Simonas Jakubauskas Drone Operator
    Crew Jonas Burnickis Drone Operator
    Crew Matas Jankauskas Drone Operator
    Crew Gustav Gerdes Drone Operator
    Crew Gvido Puke Drone Operator
    Crew Nikolas Verseckas Video Assist Operator
    Crew Matas Jurginis Video Assist Operator
    Sound Vincent Piponnier Sound Recordist
    Sound Nicolas Fejoz Boom Operator
    Lighting Tobias Henriksson Gaffer
    Lighting Egidijus Braziūnas Rigging Gaffer
    Lighting Giedrius Bukaitis Best Boy Electrician
    Lighting Vidmantas Kralikauskas Electrician
    Lighting Jonas Balys Paslauskas Electrician
    Lighting Zygimantas Strolia Electrician
    Lighting Dmitrij Sinelscikov Electrician
    Lighting Ricardas Rutkauskas Electrician
    Lighting Jonas Cepulis Electrician
    Costume & Make-Up Daiva Petrulytė Assistant Costume Designer
    Costume & Make-Up Holly McLean Assistant Costume Designer
    Costume & Make-Up Anna Munro Costume Supervisor
    Costume & Make-Up Sylvie Ong Costume Supervisor
    Costume & Make-Up Gerda Kajeniene Wardrobe Supervisor
    Costume & Make-Up Jurga Kleizaitè Costume Assistant
    Costume & Make-Up Greta Butrimaviciute Costume Assistant
    Costume & Make-Up Greta Vitkauskaite Costume Assistant
    Costume & Make-Up Dalia Vizgirdaite Costume Assistant
    Costume & Make-Up Giedre Girdauskaite Costume Assistant
    Costume & Make-Up Vėjūnė Tamuliūnaitė Costume Assistant
    Costume & Make-Up Aliona Abasova Seamstress
    Costume & Make-Up Natalija Samonenko Seamstress
    Costume & Make-Up Giedre Matuleviciene Seamstress
    Costume & Make-Up Natasha Nikolic-Dunlop Makeup Supervisor
    Costume & Make-Up Julio Parodi Hair Supervisor
    Costume & Make-Up Bozena Maisejenko Makeup Supervisor
    Costume & Make-Up Bozena Maisejenko Hair Supervisor
    Costume & Make-Up Ula Pakalniskyte Makeup Supervisor
    Costume & Make-Up Jovana Jovanavic Makeup & Hair
    Costume & Make-Up Marta Skalska Makeup & Hair
    Costume & Make-Up Natalie Mitchell Makeup & Hair
    Costume & Make-Up Žaneta Jasiūnienė Makeup & Hair
    Costume & Make-Up Rūta Miglinaitė Makeup & Hair
    Costume & Make-Up Rūta Padvelskytė Makeup Trainee
    Costume & Make-Up Barrie Gower Prosthetic Supervisor
    Costume & Make-Up Paul Spateri Prosthetic Supervisor
    Costume & Make-Up Martina Byrne Prosthetic Makeup Artist
    Costume & Make-Up Hannah Eccleston Prosthetic Makeup Artist
    Costume & Make-Up Emma Faulkes Prosthetic Makeup Artist
    Costume & Make-Up Kati Hood Prosthetic Makeup Artist
    Costume & Make-Up Chloe Muton-Philips Prosthetic Makeup Artist
    Costume & Make-Up Victoria Money Prosthetic Makeup Artist
    Costume & Make-Up Lucy Sibbick Prosthetic Makeup Artist
    Costume & Make-Up Lucy Pittard Prosthetic Makeup Artist
    Visual Effects Claudius Rauch Special Effects Supervisor
    Crew Philip Braunschober Special Effects Technician
    Crew Linas Kuzminskas Special Effects Technician
    Crew James Cox Health and Safety
    Crew Mac McGeary Health and Safety
    Crew Asta Cancingeriene Unit Medic
    Directing Måns Månsson Second Unit Director
    Camera Jani-Petteri Passi Second Unit Director of Photography
    Production Aivaras Sidla Second Unit Location Manager
    Directing Francesc Prat Duten Second Unit First Assistant Director
    Sound Evyen Klean Music Supervisor
    Editing Craig Ferreira First Assistant Editor
    Crew Liyana Mansor Visual Effects Editor
    Visual Effects Fay Hancocks Visual Effects Production Manager
    Visual Effects Max Dennison Visual Effects Supervisor
    Visual Effects Clare Cheetham Visual Effects Producer
    Visual Effects Paul Jones Visual Effects Producer
    Visual Effects Steven Godfrey 3D Supervisor
    Visual Effects Luke Letkey 2D Supervisor
    Visual Effects Robyn Woolley Visual Effects Production Assistant
    Visual Effects Patrick Dean Visual Effects Production Assistant
    Visual Effects Howard Truong Visual Effects Production Assistant
    Visual Effects Beth Hart Visual Effects Production Assistant
    Visual Effects George Butler Visual Effects Production Assistant
    Crew Anita Berkhane Visual Effects Editor
    Crew Duane Lafayette-Barton Visual Effects Editor
    Visual Effects Ting Yu Sylvester Visual Effects Compositor
    Visual Effects Pete Baxter Visual Effects Compositor
    Visual Effects Alice Locuratolo Visual Effects Compositor
    Visual Effects Tom Pegg Visual Effects Compositor
    Visual Effects Alicia Aguilera Visual Effects Compositor
    Visual Effects Colin Eade Visual Effects Compositor
    Visual Effects Eleanor Rogers Visual Effects Compositor
    Visual Effects Guled Ahmed Visual Effects Compositor
    Visual Effects George Cressey Visual Effects Compositor
    Visual Effects Vasco Cerqueira Visual Effects Compositor
    Visual Effects Jay Murray Visual Effects Compositor
    Visual Effects Paulo Darco Visual Effects Compositor
    Visual Effects Emily Greeley Visual Effects Compositor
    Visual Effects Daniel Churchill Visual Effects Compositor
    Visual Effects Elena Topouzoglou Visual Effects Compositor
    Visual Effects Jolan Auzeby VFX Artist
    Visual Effects Philipp Kratzer VFX Artist
    Visual Effects Phil Gifford VFX Artist
    Visual Effects Lukas Niemczyk VFX Artist
    Visual Effects Pasquale Riefoil VFX Artist
    Visual Effects Andrew Robertson 3D Artist
    Visual Effects Harriette Cates 3D Artist
    Visual Effects Alistair Darby 3D Artist
    Visual Effects James Robson 3D Artist
    Visual Effects Jan Hrebicek 3D Artist
    Visual Effects Nessa Zhang Mingfang 3D Artist
    Visual Effects Andy Potter 3D Artist
    Visual Effects Jimmy Rogers 3D Artist
    Visual Effects William Carley 3D Artist
    Visual Effects Mark Pascoe 3D Artist
    Visual Effects Elisenda Faustino 3D Artist
    Visual Effects Stafford Lawrence Animation Supervisor
    Visual Effects Eliot Speed Animation
    Visual Effects Colin Tunnicliffe Animation
    Visual Effects John Kay Animation
    Visual Effects Heidi Elliott Animation
    Visual Effects Alex Alvarez Animation
    Visual Effects Terry Tsang Roto Supervisor
    Visual Effects Connor Kitto Matchmove Supervisor
    Editing Jean-Clement Soret Colorist
    Editing Charlotte Laing Digital Intermediate Producer
    Editing Louise Stevenson Digital Intermediate Producer
    Editing Nick Timms Online Editor
    Sound Stuart Hilliker Sound Re-Recording Mixer
    Sound Stefan Henrix Supervising Sound Editor
    Sound Joe Beal Sound Designer
    Sound Michael Maroussas Dialogue Editor
    Sound Harry Barnes ADR Supervisor
    Sound Anna Wright Foley Artist
    Sound Philip Clements Foley Mixer
    Sound Tom Stewart Foley Editor
    Production Magali Gibert Head of Production
    Crew Jakob Ihre Cinematography
    Writing Craig Mazin Writer

    keyboard_arrow_up