Desus & Mero

Desus & Mero (2016)


  • Genre: Talk
  • Eerste Uitzending: 2016-10-17
  • Laatste Uitzending: 2017-12-21
  • Seizoenen: 2
  • Afleveringen: 211
  • Status: Returning Series
  • Aflevering Lengte: 23 min.
  • Netwerk: Viceland
star 4.3/10
Van 8 Stemmen

Beschrijving

Desus & Mero online kijken met Nederlandse ondertiteling. Desus & Mero is een Talk televisie serie met in totaal 2 seizoenen en 211 afleveringen om te streamen en downloaden.

Desus & Mero Trailer

Desus & Mero Seizoenen

Season 1

Eerste Uitzending: 2016-10-17
172 Afleveringen

Season 2

Eerste Uitzending: 2017-10-16
39 Afleveringen

Desus & Mero Afleveringen

Seizoen 2016 Aflevering 1
Monday, October 17, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 2
Tuesday, October 18, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 3
Wednesday, October 19, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 4
Thursday, October 20, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 5
Monday, October 24, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 6
Tuesday, October 25, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 7
Wednesday, October 26, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 8
Thursday, October 27, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 9
Monday, October 31, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 10
Tuesday, November 1, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 11
Wednesday, November 2, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 12
Thursday, November 3, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 13
Monday, November 7, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 14
Live Election Special 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 15
Wednesday, November 9, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 16
Thursday, November 10, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 17
Monday, November 14, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 18
Tuesday, November 15, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 19
Wednesday, November 16, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 20
Thursday, November 17, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 21
Monday, November 21, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 22
Tuesday, November 22, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 23
Wednesday, November 23, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 24
Thursday, November 24, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 25
Monday, November 28, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 26
Tuesday, November 29, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 27
Wednesday, November 30, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 28
Thursday, December 1, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 29
Monday, December 5, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 30
Tuesday, December 6, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 31
Wednesday, December 7, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 32
Thursday, December 8, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 33
Monday, December 12, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 34
Tuesday, December 13, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 35
Wednesday, December 14, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 36
Thursday, December 15, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 37
Monday, December 19, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 38
Tuesday, December 20, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 39
Wednesday, December 21, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2016 Aflevering 40
Thursday, December 22, 2016
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 1
Monday, January 9, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 2
Tuesday, January 10, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 3
Wednesday, January 11, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 4
Thursday, January 12, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 5
Monday, January 16, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 6
Tuesday, January 17, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 7
Wednesday, January 18, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 8
Thursday, January 19, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 9
Monday, January 23, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 10
Tuesday, January 24, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 11
Wednesday, January 25, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 12
Thursday, January 26, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 13
Monday, January 30, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 14
Tuesday, January 31, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 15
Wednesday, February 1, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 16
Thursday, February 2, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 17
Monday, February 6, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 18
Tuesday, February 7, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 19
Wednesday, February 8, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 20
Thursday, February 9, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 21
Monday, February 13, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 22
Tuesday, February 14, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 23
Wednesday, February 15, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 24
Thursday, February 16, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 25
Monday, February 27, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 26
Tuesday, February 28, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 27
Wednesday, March 1, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 28
Thursday, March 2, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 29
Monday, March 6, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 30
Tuesday, March 7, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 31
Wednesday, March 8, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 32
Thursday, March 9, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 33
Monday, March 13, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 34
Tuesday, March 14, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 35
Wednesday, March 15, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 36
Thursday, March 16, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 37
Monday, March 20, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 38
Tuesday, March 21, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 39
Wednesday, March 22, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 40
Thursday, March 23, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 41
Monday, March 27, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 42
Tuesday, March 28, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 43
Wednesday, March 29, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 44
Thursday, March 30, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 45
Monday, April 3, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 46
Tuesday, April 4, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 47
Wednesday, April 5, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 48
Thursday, April 6, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 49
Monday, April 17, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 50
Tuesday, April 18, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 51
Wednesday, April 19, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 52
Thursday, April 20, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 53
Monday, April 24, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 54
Tuesday, April 25, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 55
Wednesday, April 26, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 56
Thursday, April 27, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 57
Monday, May 1, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 58
Tuesday, May 2, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 59
Wednesday, May 3, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 60
Thursday, May 4, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 61
Monday, May 8, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 62
Tuesday, May 9, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 63
Wednesday, May 10, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 64
Thursday, May 11, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 65
Monday, May 15, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 66
Tuesday, May 16, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 67
Wednesday, May 17, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 68
Thursday, May 18, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 69
Monday, May 22, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 70
Tuesday, May 23, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 71
Wednesday, May 24, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 72
Thursday, May 25, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 73
Monday, June 5, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 74
Tuesday, June 6, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 75
Wednesday, June 7, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 76
Thursday, June 8, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 77
Monday, June 12, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 78
Tuesday, June 13, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 79
Wednesday, June 14, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 80
Thursday, June 15, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 81
Monday, June 19, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 82
Tuesday, June 20, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 83
Wednesday, June 21, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 84
Thursday, June 22, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 85
Monday, June 26, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 86
Tuesday, June 27, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 87
Wednesday, June 28, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 88
Thursday, June 29, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 89
Monday, July 17, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 90
Tuesday, July 18, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 91
Wednesday, July 19, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 92
Thursday, July 20, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 93
Monday, July 24, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 94
Tuesday, July 25, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 95
Wednesday, July 26, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 96
Thursday, July 27, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 97
Monday, July 31, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 98
Tuesday, August 1, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 99
Wednesday, August 2, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 100
Thursday, August 3, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 101
Monday, August 7, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 102
Tuesday, August 8, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 103
Wednesday, August 9, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 104
Thursday, August 10, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 105
Monday, August 14, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 106
Tuesday, August 15, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 107
Wednesday, August 16, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 108
Thursday, August 17, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 109
Monday, August 21, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 110
Tuesday, August 22, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 111
Wednesday, August 23, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 112
Thursday, August 24, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 113
Monday, August 28, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 114
Tuesday, August 29, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 115
Wednesday, August 30, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 116
Thursday, August 31, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 117
Monday, September 11, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 118
Tuesday, September 12, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 119
Wednesday, September 13, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 120
Thursday, September 14, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 121
Monday, September 18, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 122
Tuesday, September 19, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 123
Wednesday, September 20, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 124
Thursday, September 21, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 125
Monday, September 25, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 126
Tuesday, September 26, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 127
Wednesday, September 27, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 128
Thursday, September 28, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 129
Monday, October 2, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 130
Tuesday, October 3, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 131
Wednesday, October 4, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 132
Thursday, October 5, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 133
Monday, October 16, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 134
Tuesday, October 17, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 135
Wednesday, October 18, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 136
Thursday, October 19, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 137
Monday, October 23, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 138
Tuesday, October 24, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 139
Wednesdy, October 25, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 140
Thursday, October 26, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 141
Monday, October 30, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 142
Tuesday, October 31, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 143
Wednesday, November 1, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 144
Thursday, November 2, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 145
Monday, November 6, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 146
Tuesday, November 7, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 147
Wednesday, November 8, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 148
Thursday, November 9, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 149
Monday, November 13, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 150
Tuesday, November 14, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 151
Wednesday, November 15, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 152
Thursday, November 16, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 153
Monday, November 20, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 154
Tuesday, November 21, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 155
Wednesday, November 22, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 156
The Ball Baggys
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 157
Monday, November 27, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 158
Tuesday, November 28, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 159
Wednesday, November 29, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 160
Thursday, November 30, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 161
Monday, December 4, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 162
Tuesday, December 5, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 163
Wednesday, December 6, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 164
Thursday, December 7, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 165
Monday, December 11, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 166
Tuesday, December 12, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 167
Wednesday, December 13, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 168
Thursday, December 14, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 169
Monday, December 18, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 170
Tuesday, December 19, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 171
Wednesday, December 20, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
Seizoen 2017 Aflevering 172
Thursday, December 21, 2017
Datum:
Lengte: 30 min
  • The Kid Mero

    als Himself
  • Desus Nice

    als Himself

keyboard_arrow_up